Załóż bloga   Zaloguj sięAutobana

26 Lis, 2015

Dostawczaki

Kategoria główna — Autor autobana @ 08:08

W małej firmie działającej lokalnie niezwykle istotną funkcję pełni auto dostawcze. Auta takie używają reprezentanci wielu typów działalności i wolnych zawodów. Nie wyłącznie firmy transportowe lecz przykładowo piekarnie, kwiaciarnie czy hydraulicy. Wszędzie gdzie wykonywana działalność dotyczy koniecznością przewozu lub dowozu towaru konieczny jest samochód o większej pojemności.

W Polsce można nabyć wiele modeli aut dostawczych nowych oraz używanych. Do najbardziej znanych marek należą (w kolejności na chybił trafił) Mitsubishi, Iveco, Nissan, Volkswagen lub Opel. Zwłaszcza samochody Iveco są stosunkowo często widywane na drogach z powodu ich korzystnego korelacji ceny i kosztów użytkowania do ich właściwości.

Dowolny samochód może jednakże doznać awarii, a właściciel firmy nie może sobie pozwolić na przestoje jeśli nie ma tych samochodów więcej. Części zamienne do furgonetek są dość łatwo osiągalne, a wyspecjalizowane warsztaty mechaniki pojazdowej mając do dyspozycji stosowne części zamienne mogą je bez przeszkód zreperować. Części zamienne mogą być oryginalne lub od wytwórców niezależnych, które mają tą cechę że zazwyczaj są znacznie tańsze. O wiele lepiej wykorzystać nowy zamiennik niż część oryginalną z drugiej ręki, która może być już wyeksploatowana i nikt nie da gwarancji kiedy się zepsuje.


komentarze

RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki